O nás

Naša firma je na slovenskom trhu od roku 2009. Je to pomerne krátky čas, ale napriek tomu sme si vybudovali svoje meno. Dovolíme si tvrdiť, že sme zastúpili jedno z popredných miest medzi maloobchodníkmi v našom okrese. Bola to, a stále je ťažká cesta preverovaná silnou konkurenciou.  Udržať sa na rebríčku prosperujúcich obchodníkov stojí nesmierne veľa úsilia.Snažíme sa našim zákazníkom vychádzať v ústrety a plniť ich požiadavky k spokojnosti oboch strán. Ponúkame náhradné diely rôznych značiek, ale i originálne diely. Táto skutočnosť nám umožňuje nájsť tú najlepšiu a najvýhodnejšiu alternatívu, a tak vyhovieť zákazníkom jeho potrebám. Rôznorodosť našich dodávateľov nám umožňuje variabilitu cenovej ponuky. Pre maximálnu spokojnosť a komfort našich zákazníkov, poskytujeme servis a výmenu u nás zakúpených náhradných dielov a oleja.  Náš úspech môžu potvrdiť nie len tunajší zákazníci, ale aj zákazníci z rôznych kútov Slovenska, ktorým sme objednaný tovar doručili.

Zaručujeme bezpečnosť a dôveryhodnosť na našich stránkach. Všetky informácie, ktoré zadáte do našich formulárov, budú použité predovšetkým pre našu potrebu a nikdy nebudú poskytnuté tretím osobám. Tieto informácie nám slúžia výhradne na bezproblémový priebeh vybavenia Vašej objednávky.

Na záver ďakujeme našim zákazníkom za prejavenú dôveru. Vaša spokojnosť nás ženie k nášmu neustálemu zlepšovaniu sa a rastu.